Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás
O nás

Eshop je určen pro konečné spotřebitele, ale zároveň i pro maloobchodní prodejny.

 

 

Spotřebitelé

 

Cena na našem eshopu platí pro nákup zboží za jeden pár .

 

 

 

Maloobchodní prodejny

 

získávají tímto přehled o našem zboží a platí pro jejich nákupy ceny, které jsou uvedeny v maloobchodním ceníku.Veškeré zboží máme převážně skladem a k dodání ihned. V případě, že zboží nemáme, maximální lhůta pro dodání naším maloobchodním partnerům je 20 dní.Zboží je baleno v ukládacím sortimentu po 6 ,nebo 12 párech v ukládacím sorimentu od velikosti 36-41. U zdravotní obuvi je velikostní sortiment od vel.34-43. V případě opakovaných objednávek od našeho obchodního partnera,nabízíme zaslání zboží dle konkretního požadavku na velikost.

 

Naše výrobní a velkoobchodní firma vytváří kolekci dle posledních módních trendů. Tvorbu realizujeme ve svých výrobních prostorách v zahraničí pod dohledem zkušených odborníků z ČR. Materiály, které používáme pro výrobu našich modelů z vysoce kvalitní at se jedná o materiály z kůže nebo syntetiky.

Modely vytvářené našimi modeláři se specifikují velkou rozmanitostí a kreativitou. Soustřeďujeme se převážně na dámskou obuv, ale najdete v našem sortimentu i pánské modely. V naší kolekci lze najít široký sortiment dámské společenské ,sportovní a zdravotní obuvi.

 

 

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel:. +420 776 278 291 nebo e-mailu: stylana@seznam.cz

 

Jsme silná firma, která dokáže plnit požadavky dobrým a spolehlivým partnerům.